Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Tim82 #7454 üzenetére

    Nah. Attól félek, alaplaphibás lett a T41p-m, legalábbis mással nem tudom megmagyarázni a random fagyásokat, amiket produkál.

    Kezdődött azzal, hogy kb. 3 napja, egy szép tavaszi este lecsuktam a fedelét, hogy elmenjen sleep-be. S lőn reggel s ő nem akart magához térni. Oké, némi várakozás után kikapcsoltam. Azóta fagy.

    Eredetileg arra gyanakodtam, hogy a BMDC hibásodott meg benne. Legalábbis XP alatt mindig akkor halt be, amikor a bluetooth LED aktivitást jelzett. (És úgy tűnik, Windows-nál minden boot-nál legalábbis ellenőrzi, hogy van-e bluetooth. :((( ) Így kb. minden 10. boot-olási kísérletnél jutottam el odáig, hogy fel is állt a rendszer...

    Rendben, húzzuk újra az oprendszert, hátha a driverrel van probléma. Nem segít. Váltsunk oprendszert. Linux (Ubuntu 9.10) alatt valamivel stabilabb, ki lehetett kapcsolni a bluetooth-t, úgy, hogy boot-nál se ellenőrizze. De itt is fagy időnként. Merevre. Csontra.

    A gép eléggé meleg szokott lenni, köszönhetően a FireGL T2-nek: 55-60 fok az átlaghőmérséklete, de 65 fölé nagyon ritkán megy.

    Valakinek valamilyen ötlet? Egyéb hibajelenséget nem produkál, USB-portjai működnek rendesen, a képpel sincsen semmi gond, szóval ez nem a T4x-szériánál megszokott móka...

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák