Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz ivana #72768 üzenetére

    A kijelzőkerettel együtt egy megbízható "védelmi" vonal volt. Kézbevenni is jobb egy ilyen gépet, nem nyílik ki a kezedben, ha bénán nyúlsz hozzá. Ugyan nem TP, de volt ilyen önbecsukós gépem, nem jött be, pedig csak picike 10"-os volt. A HP megoldotta kis ablakocskával a lámpát, az mehetne, ha nagyon akarnák így is. :)

    Érdekes, amit a touchpadról írsz, nekem a T410-420 gombjai tökéletesek, rendkívül finoman járnak, mellényomhatatlanok, és nem túl hangosak. Jobbat még semelyik gépen nem nyomkodtam. A rücskös felület nekem bejön, de tény, annak vanank jó alternatívái. :R

    A billentyűzetnél nekem is csak a kiosztással van bajom, de az az egyik legfontosabb paramétere egy billentyűzetnek notin. Hiába ugyanolyan jók a gombok, vagy akár még picivel jobbak is, ha béna a kiosztás, (és sajnos nagyon az) nem lesz jó használni. Pl. a DEL gomb elhelyezése egy katasztrófa, a FN-es F1-F12 szintén, és a fizikai hangerőgombok megszüntetése is egy szomorú lépés. :( Ja, és a kis mélyedés eltüntetése a nyílgombok alól is egy kellemetlen/kényelmetlen extra.
    És ahogy nézem a T450-en is csak a leggázosabb dolgot, a 3 trackpoint gombot "javtották". :(
    A régi TP-ken még kis LED is visszajelezte, némítva van-e a gép és a mikrofon, az is igen hasznos extra, bárhol vagy, azonnal látod, le fogod-e égetni magad valami előző munkából ottragadt hanggal, amikor csendben kéne maradni. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák