Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz evone #5632 üzenetére

    ez elég érdekes kijelentés, tekintettel arra, hogy már hetek óta rajongsz az új szériáért, meg hogy "minden tekintetben jobbak lesznek, mint a régiek". ugyanakkor egyetértek, nekem még nagyon szoknom kell a T410-et, ami számomra egyelőre csak egy fura T400&T400s hibrid. Viszont ami nagyon nem tetszik a T400-ban, az a kilógó 6 cellás akkumulátor. A 9 cellásról nem is beszélve. Szóval a T410 akku megoldását nagyra értékelem.

    taltos:
    "A csúnya megoldás, hogy egyszerűen letörlöm a recovery partíciót, felrakom a W7-tet"

    szvsz ez nemhogy nem csúnya, hanem a legelegánsabb megoldás :D és csak egy kicsit sátánizmus ;)

    "felrakom rá a Lenovos cuccokat (mintha írtátok volna itt a forumban, hogy van hozzá valami központi update-ter program, ami ügyel a driverek felrakásának helyes sorrendjére is)"

    na, innentől viszont már szerintem sem olyan jó. első körben ugyan marhára tetszett a system update, aztán rájöttem, hogy inkább csinálom manuálisan. az a biztos.

    Prom:
    most nézem, hogy ez annak az SSD-nek a 256-os változata, ami a T400s-ben van. engem mondjuk a régi Samsungod eredményei sokkal jobban érdekelnének :D

    [ Szerkesztve ]

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák