Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Khaal #4487 üzenetére

    Mi az ami belefér egy 1-2 perces gyors ellenőrzésbe, mire érdemes odafigyelni ennél a típusnál?

    USB-portokat teszteld le nagyobb fájl másolásával, Total Commander-rel, hogy valóban 2.0-ként működnek.

    Olvastam hogy típushiba a gpu elhalálozása, ennek vannak valami előjelei?

    Mozgasd meg a kijelzőt kicsit, illetve magát a laptopot az asztalon toljad kicsit ide-oda. Ha gebasz van, látni fogod.

    El van repedve a borítás a kurzormozgatók mellett, ez ugye nem jelent nagyobb problémát, egy kis pillanatragasztóval orvosolható remélem.

    Nekem is el van repedve, de igazából gyakorlatilag észre sem veszem, együtt lehet vele élni, szerintem egyáltalán nem feltűnő esztétikai hiba.

    Vinyót benne ugye gond nélkül le tudom cserélni egy 160-gbsre, simán csak kicsavaroz - becsavaroz, semmi extra?

    Igen. Töltsd le a Hardware Maintenance Manual-t, ha pontosan látni akarod, hogy kell, de igazából adja magát - ki-be szereléssel együtt a vinyócsere kb. 3 perces művelet. A T40 bármekkora kapacitású 2.5" PATA vinyót kezel. Nekem T41p-m van, az alaplapi chipset azonos (csak jobb VGA, kijelző ill. plusz 1-2 egyéb feature), jelenleg egy WD3200BEVE van bent.

    Egyébként nem akarom magamat reklámozni, de írtam korábban egy cikket a Logout-ra, ahol próbáltam összeszedni pár tudnivalót, lehet, hogy van benne hasznosítható infó.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák