Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz lapa #24529 üzenetére

    Annyira még nem boncolgattam a témát, legoztam vele csak:D, de tény hogy kicsi:) Rángatni nem szoktam a kábeleket, szóval azzal nem lesz baj. Hajtogatni se szoktam a kábeleket, berakom a táskába vagy tatyóba. 3 fajta töltőm van, ezt még nem próbáltam, de majd 1x csak ha el nem fejeltem. ha beférne a multibay helyére az lenne az igazi, de annál nyilván vastagabb.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • dbius

    veterán

    válasz lapa #24529 üzenetére

    Én nem boncolgattam ennyire ezt a témát, de Veled ellentétben eddig maximálisan elégedett vagyok ezzel az ultraslim töltővel. A gyári 65w-ost használom a dokkolóval és az ultraslimet hordozom magammal immár egy éve. Tudom autóban, meg 220-ról is használni, valamint az y-nal és egy hosszabbítóval pedig a telefont szoktam tölteni.

    A tépőzáras rész lehetne erősebb, mert az kezd bomlani ennyi használat után, de eddig - kop kop - nem tört meg a kábel sehol sem.

    Nem vagyok mérnök vagy hozzáértő műszakis, így nem tudom hogy lehetne jobban megtervezni - használhatóság szempontjából -, de az én szememben tényleg jó dolog ez a cucc.

    Nyilván vigyázok rá, nem dobálom, óvatosan szedem szét, rakom össze, hajtogatom.

    Azaz egy dolgot tudok említeni, ami szerintem jobb lenne, mégpedig az, ha 45 fokban meg lenne hajlítva a töltőcsatlakozó része, hogy - ahogyan Te is említetted - ne lógjon ki annyira a gépből. (De ez igaz a gyári 65w töltőre is)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák