Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz izergabor #19 üzenetére

    1 mp-ig majd ugrott a következőre.

    Ezzel állt meg nekem is. Ez a hiba javítható lenne, de nem érdemes vele foglalkozni. A CD mechanikának a panelja egyúttal a DSP panel szerepét is betölti. Az USB csatik ide jönnek fel, ezen van az mp3 dekódoló, DSP, stb. A főpanel és e közötti szalagkábel a hibás ilyenkor. A CD panelen levő forrasztások elpattannak, padek elválnak, és nincs kontakt.
    A gombsor fény hiba is kábelhiba, a levehető előlap socketjéhez vezető szalagkábel a bünös. Ha elmegy az összes fény, beleértve az LCD világítást, olyankor a főpanelen levő fesszab padja szakad fel.
    Az enyém ugyanezektől szenved. Ha kipucolod belőle a DSP panelt, a rádió/végfok rész müködni fog, esetleg mp3playerrel AUXon hallgatható, de ez már gagya megoldás.
    E legidegesítőbb hogy voltaképp nem ment el semmi benne, a szalagkábelek meg padek szakadnak sorba a sz*r anyagminőség miatt.

    Aki kivételesen ügyesen tud forrasztani, és van hozzá megfelelő cucc, az összes kábelt cserélni kéne, ólmos cinnel forrasztani, talán jó lehetne, de a padszakadás veszélye igy is fennáll. Szerintem a hideg-meleg is betesz a gyeng minőségnek, ráadásul az én szekeremben a helye pont a fűtésblokk mellett van, télen hatványozottan kapta a hideg-meleg dolgot.

    Én letettem róla.

    [ Szerkesztve ]

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák