Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiFiu

    tag

    Nos amolyan helyzetjelentés lenne amit itt írok...

    Tehát a kütyü továbbra is szolgál 2db szervíz után. A 4-es gomb alatt kiment a háttérfény, de a 3. és 5. gombok fénye valamelyest megvilágítja. A VBR-es mp3-akkal továbbra is baja van. Az SD kártyákból a 2GB-ost is simán kezeli és a 8GB-os pendrive-omat is látja amin most 1312db mp3-as csücsül.

    Így 1 év után jöttem rá, hogy az alap mély hang (-7-1-7) túl van egy Loud unkció ami még rárak így még jobban szól. Ezt a funkciót elég érdekesen lehet elérni és a magyar használati utasítás számomra nem is egyértelmű hogy mit írt ez ügyben.
    A megoldás: amikor benyomom a tekerhető gombot akkor benyomva el tekerem és elő jön a 2. menüpont.
    Itt állíthatom még a Beep-et (hogy csipogjon vagy ne ha gombot nyomogatok), A rázkódásvédelmet (12mp-45mp) és még vagy 3 mást is amit még nem tudom mi.

    Szóval amúgy nem rossz ketyere mert rádiót és SD-t, pendrive-t, és CD-t is hallgatok rajta és szerintem jó a hangminőség, csak hát nem makulátlan.
    És a többi kütyühöz képest ez szerintem árban és tudásban valamint ami az egyik legfontosabb nekem a kinézetben kiemelkedik.
    Nem szeretem a ezeket a futurisztikus megjelenésű auto hifiket.

    Üdv mindenkinek

Új hozzászólás Aktív témák