Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz Pufesz76 #16 üzenetére

    Nálam azóta szépen viseltetik. Nem tudom SW gond-e, vagy az áramköreiben valami gebasz. Az enyém ugye tulélte a nagyjavítást:

    - CD érzékelő átkötve, mechanika kivéve, igy nem keres cd-t (minekazmár). De elég löttyös egy ketyere a mechanikája:)
    - USB/SD fejezet: Igen, én is észleltem ezt. MInél régebb óta vannak fent SD-n, vagy pendriveon a fileok, annál gyakoribbak a csippanások, akadozások, meg hasonló glitch-ek - noha ennek ellenére nem áll le a lejátszással.
    - Rádiót ritkán hallgatok, sőt általában nem, mert szarok a mai zenék, de: Gyakran megesik hogy elfelejti hol is állt, ??? frekvenciára be van lőve, és ki bekapcs után tök máshol áll.
    - Távra lassabban reagál mint gombokra. Ellenben tetves messzi elvisz, jó 10m-ről is megérzi a gombnyomást, ha olyan pozicioban vagy:D
    - A beállítás résznél elég érzékeny a jog dial. néha igen finom kell pöccinteni nehogy átugorjon másik item-re, ha pl vmit állogatsz.
    - Az enyém tud olyat, hogy kikapcsolat állapotból pendrive bedugásra feléled. Nem tudom ez feature, vagy bug-e.
    - Előlap csatlakozója szerkezeti stabilitás hiánya miatt elég labilis. Nyeklik az egész, van hogy nem érintkezik egy-egy lábacska, ilyenkor párszor le-fel kell rakni az előlapot.

    Összességében hasonló a véleményünk. Nekem protoripus-érzésem van: ha minden kifogástalanul müködne, felvehetné a versenyt a jajdenagynevü überszuper gépekkel is, akármilyen hülyén hangzik. Az anyagminőség a legnagyobb baja, mint szerkezetileg, mind a nyák tekintetében. Igen a hangja is szép, ugye a végfok icje ezt lehetővé teszi, nem szart raktak be:)

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák