Új hozzászólás Aktív témák

  • baloghgabor

    aktív tag

    Üdv!
    Én teljesen el vagyok keseredve , amit a voda művel ezzel az E220-as ketyerével : számomra mostmár teljesen elfogadhatatlan ! Nem vagyok szakember , csak használni szeretném a netet , arra amire való ! Soha nem tudtam még az 5 G fölé sem menni , de mostmár ha akarnék sem sikerülne ! Otthon , Ásotthalmon GPRS kapcsolat lévén megértem mostanra azt , hogy max 10-15 kb/s letöltésem van csak , már ha nem 0 folyamatosan !!! A szerencsétlen g-mailes levelezőmet meg sokszor meg sem tudom nyitni , max HTML-nézetben ha szerencsém van ! (Tudom az erdő , árnyékolás , de 1,5 Km-re van egy vodás adó ????!!!). Mórahalmon , aholis elvileg volna UMTS , hát a ma reggeli 5-10 kb/s (!!!) és sokszor semmi azért kicsit már sok volt ! Az meg hogy 5:12h-tól egészen 6:30h-ig egyáltalán nem lehet elérni az ügyfélszolgálatot , hogy most akkor mit tegyek ? Nagy nehezen tudtam írni egy e-mailt nekik , várom a formaválaszukat ! Utána azt hiszem NHH , fogyasztóvédelem , ombudszman stb.(nyilván ezt sem vodán írom , mert használhatatlan teljesen!). Hogy minek is írtam ezt ide , hát nem is tudom , segíteni úgysem tudtok . . . .
    :W

    bégé

Új hozzászólás Aktív témák