Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rekid

    addikt

    válasz #95590400 #12843 üzenetére

    1. Nyugodtan visszaveheted a hangod ugy hiszem emberi vitaban is meglhet ezt beszelni.
    2. Az hogy ki és miért vesz laptopot az had legyen a sajat dolga a sajat indokaival, a sajat keretével. De hidd el ismerek olyat nem is egy embert aki nyugodtan megvehetne több százezres laptopot és egy 120ezresset használ miert? Mert erre van igénye és elégedett vele, pontosan nemérdekli hogy mennyivel gyorsabban tolt be az os, és 24 webalkalmazás mennyivel gyorsabban fut. Annyit lat hogy annak negyed akkora a kapacitása es drágább. Es nemérdekli a többi.
    3. Igen használtam ssd-t igaz nem napi szinten. Mondtam elismerem h gyorsabb de egy átlag felhasznalonak tokeletesen mindegy és ár/ertek aranyban jobban jar egy 7200es hddvel.
    4. Adott egy uj technológia amitől felpörögnek az emberek ennek a technológiának pedig van hátránya nem is kicsi. Meg egyszer mondom majd ha 4 -5 ev utan is ugyan ugy megy gond nelkul az ssd-d igerem elismerem h közeptavon jok es igazat adok. Addig meddő vita.

    Jah igen SEnior TIllanak adott valaszod: Mi lehet fontos?
    Annak ellenere irom a kovetkezoket hogy egy kozepes vinyo a laptopba es egy kulso vinyo mentesnek hive vagyok:
    A laptop azert laptop hogy vigye az ember magaval és csak azt.Van aki nagyfelbontasu kepekkel (pl tervrajzokkal rohangal naponta két esetleg több építkezés közt ott hamar kicsi lehet a 64giga. De ez csak egy kiszedett pelda.

    [ Szerkesztve ]

    Gyáva népnek nincs hazája!

Új hozzászólás Aktív témák