Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • infrapanel

    csendes tag

    válasz pojakcs #63 üzenetére

    Az első kérdésemre még mindig várom a választ!

    Egyébként csak neked, összeírtam a mai fogyasztást:

    a szoba 2x4m, 2,65m belmagassággal. 3em, alul, felül szomszéd, 2 fal szomszéd, 1 lakásból nyilik, a negyedik meg szigeteletlen 10cm vastagságú fal (jéghideg)

    Beépített teljesítmény: 700W (2x350W)

    Nappal: 08-22h-ig, Éjszaka: 22-08h-ig

    Éjjel nem megy, 17°C-nál kapcsolna be elvileg, de reggel 8-ra sem szokta elérni ezt a fokot. (tehát nálam nem megy éjjel)
    nappal 19.5°C-ra állítva, ez azt jelenti 20foknál kikapcs, 19nél bekapcs.

    Nappal eddig a köv:
    8-9ig ment
    9-9.30ig nem
    9.30tól-9.55ig ment
    9.55től-10.40ig nem
    10.40-11.02ig ment
    11.02-11.54ig nem
    11.54-12.14ig ment
    12.14-13.04ig nem
    13.04-13.26ig ment
    és 13.26-14.20ig nem

    Egy szál pólóban vagyok, bár mondjuk én különleges vagyok ebből a szempontból. (nem szeretem a meleget.)

    Ha éjjel nappal menne, elhiheted azt is leírnám.

  • infrapanel

    csendes tag

    válasz pojakcs #63 üzenetére

    Egyébként érdekes ember lehetsz, először azt állítod ez nem NASA technológia.
    Miután kinyitottam a szemed, hogy ezt bizony űrállomások fűtésére fejlesztették ki először, 15 perc elteltével már Őket is fikázod! Próbálok minden ''beröfögésedre'' válaszolni valamit, de erre mindig kitalálsz valami hülyeséget, és ebben az a felháborító, h míg nekem itt van a fejem felett, addig te még nem is láttál ilyet, nem hogy tapasztaltad volna.

    De tökmindegy, nincs kedvem szűk látókörű emberekkel foglalkozni. Az osztrák is biztos azért hordja autószámra mert szar.

    Én nem beszéltem rá senkit, akit érdekel megtalál és szívesen segítek neki legjobb tudásom szerint!

Új hozzászólás Aktív témák