Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz kemcso #244 üzenetére

    +1
    Engem sem nyűgözött le. Az lehet, hogy egy fél millás DAP-ról jobban szól, de aki annyit kiad DAP-ra, az már nem hiszem, hogy meg fog állni 150$-os fülesnél. Árkategóriában hasonló forrásról meg olyan "meh" hangú, kicsit nekem a mélyközépnél volt egy hupni benne, ami teljesen összenyomta a teret, illetve steril a hangja, nem dögös, nem pattogós, hanem csak olyan lapos.
    A Primo részletesebb, de szerintem ezt részben csak a magas kiemelésnek köszönheti. Az E70 nekem jobban tetszik, még akkor is, ha nem megy le olyan mélyre, de ameddig lemegy, addig organikusabb hangot produkál, hiába egy BA-val kevesebb. W40 és még a W30 is szerintem sokkal szerethetőbb és jobb hangot ad, még talán az UE900S is, csak az kényelmetlenebb.

    Anyagminőségre meg hagyjuk is a B400-at, mint valami fröccsöntött gagyi kínai gyerekjáték. Oké, könnyű, és jól ül a fülben viszonylag, de tapintásra szörnyű :D :N
    Ettől függetlenül 150$ nem sok érte végül is. Aki megbarátkozik ezzel a hangzással, vagy nem restell mellé megfelelőbb forrásra áldozni, annak jó vétel lehet.

Új hozzászólás Aktív témák