Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirpi

    senior tag

    Sziasztok!

    Ez a játék 4 éve jelent meg (egy hete volt is ezzel kapcsolatban egy egész napos születésnapi rendezvény speedrunokkal, csapatversenyekkel), de én csak most októberben akadtam rá. Viszont azt kell, hogy mondjam, azóta nem nagyon játszottam mással, ez a játék hihetetlenül jól össze van rakva a metroidvania stílus minden elemével. 15 dollár/euró az alapára, ami tartalmaz 4 ingyenes dlc-t. Szokott leárazva is lenni és többször volt bundle-ben, szóval ha valaki komolyan gondolja, be lehet aránylag olcsón szerezni.
    Hogy mi fogott meg benne? Az atmoszféra, a zene, a grafika, és úgy általában az egész világ, ahogyan össze van rakva. Ahogy haladsz előre, rájössz, hogy mindennek mindennel kapcsolata van, és a készítők (Team Cherry, egy 3 tagú ausztrál kiscsapat) mindent beleadtak, hogy maradandót alkossanak. Egyébként már egy ideje beharangozták a folytatást is (Hollow Knight: Silksong), de nem nagyon tudni, mikor is fog megjelenni.
    Azért is hoztam létre a topikot, mert ugyan külföldi fórumokon és a fő Discord serveren fent vagyok, de jó lenne erről a játékról itt a PH! hasábjain is beszélni. Ehhez annyi adalék, hogy amíg én beletoltam kb. 5 hónap alatt 250 órát a játékba, addig a Steam szerint az ismerőseim közül kettő kifarmolta a játékból a kártyákat :D Szerintem ez a játék ennél többet érdemel.

    Annyi még így a hosszú hozzászólás végén, hogy bár még nem maxoltam ki teljesen a játékot (néhány Pantheon hátravan), de minden részlettel tisztában vagyok, szóval ha pl. valakinek segítség kell, szóljatok, jó eséllyel tudok segíteni. A játék Steam-es oldala itt található.

    Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

Új hozzászólás Aktív témák