Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz RR-13 #11963 üzenetére

    A CIB hard token igénylése jelenleg 1.499 Ft

    Valójában ezt azonnal be kéne terhelniük nem? Mivel ez pont nem a havi díj, de ha jól rémlik ennek az esedékességéről nem találtam semmit.

    mert azzal gyorsabb a jelszó generálás

    Viszont az átutalásos vagy átvezetéses és hasonló tranzakciós móka nem gyorsabb.

    Ugye a mobilappos verziónál baromi könnyű volt, ez a része, mert ehhez már újabban withkey jelszó se kell, hanem rákattintasz a nyílra, nekem SMS-ben jött egy 8 számjegyű jelszó, beírtam a szövegmezőbe kész, tranzakció fedezet mellett elfogadva.

    Na most tokennel szívás van, mert rá kell nyomni a nyilakra, akkor generál egy 8 jegyű kódot, amit a token (azaz OK PIN OK Sign) sign funkciójába kell beírni, majd ha ez megvan, annak alapján generál egy másik 8 jegyű kódot, amit a szövegmezőbe kell gépelni. A másik hátrány, hogy maga a token a kódokat nem másfél percig, csak fél percig mutatja. A gombok nyomáspontja is hagy némi kívánnivalót maga után, mert mondjuk csak kb. 95%-ban érzékeli a lenyomott gombot. Nem tudom egy normális számológépeknél használatos gombsor miért nem lett volna jó. Elvileg ugyanattól a cégtől vették ezeket is.

    Régi easytoken: gemalto EZIO LAVA, az új meg: EZIO PICO

    Gyártanak ezek normális gombokkal is eszközöket, csak éppen tokent nem. De akkor nem tudom miért nem lett volna opció másik tokengyártó céggel szerződni.

  • cocka

    veterán

    válasz RR-13 #11963 üzenetére

    És ismét van frissítése a CIB mobile appnak az 5.0.119-es verzió

    Természetesen megy is a qrvaanyázás szokás szerint.

Új hozzászólás Aktív témák