Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Skizz #7526 üzenetére

    Kényelmesen el lehet férni benne,viszont pár ventinek még lehetne benne hely :))
    nem világít a power gomb és a reset sem,sötétben elég gáz.

    E-Maxx: nem a cső zöld,hanem a lötyi ami kering benne ilyen sárgás-zöldes,ezért van ilyen szine a "csőnek"
    Egyelőre 2x1GB Diablo van benne,de gondoltam ha meglesz a másik kettő akkor ne kelljen szétszedni a rendszert..ugye nem haragszol? ;]
    A winyokeret nem rezonál.... a nagyventiket pedig lehet szabályozni,vagy kikapcsolni,hogy csak a ledek világítsanak, a venti ne pörögjön.

    DeadMen: Még a víz mellé is kell a légmozgás,főleg hogy a videokarin még nincsen víz,és addig nem is lesz amig nem lesz belőle kettő ;] :D Szóval addig kellenek a ventik. Meg amúgyis szeretem látni hogy mozog valami a gépben,a ventiknek ott a helyük :))

    Brumi: hát,épp lemerülőben volt az Olympus,így sajna csak kapkodva készültek a képek,közben szereltem is a gépet.. :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák