Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UdVi86

    aktív tag

    válasz TomiLi #15003 üzenetére

    Reméljük a legjobbakat :)
    2x16-os fekete-fehér lcd-re gondoltam. Az előlapon annak van kivágva a jobb oldali téglalap, de majd megnézem hogy festene a 4x20-as. Félek tőle, h az már túl nagy lenne oda jobb fentre. Máshova meg vagy nem tudom vagy nem akarom tenni (dvd alá nem tudom betenni a hdd tartó miatt, lentebb rakhatnám, de ott olyan "levegőben lógó" lenne). Így tetszik most az elrendezés. Mivel leginkább hőmérséklet adatokat akarok kiíratni, szerintem a 2x16-os is bőven elég. Amúgy én is Routertől akarom venni. Annyi a gondom most, h ő 4000Ft-ért tud fekete-fehéret, én viszont tudnák szerezni ~2000Ft-ért innen. Ráadásul erről a helyről tudnék venni bekapcsoló és reset gombot, valamint mikronyomógombot. Csak 5000Ft nettó a minimum rendelés, így ezek mellett innen lenne jó vennem lcd-t is. Így is azt tervezem, h vennék egy 2x16-t és egy 4x20-t (így lenne meg a minimum) és ez utóbbit eladnám. A vezérlőt természetesen tőle venném, csak azt nem tudom, h a kijelzővel csinál-e még valamit. Mert ha igen, akkor hiába veszem meg magamnak. De majd ennek utánajárok.

Új hozzászólás Aktív témák