Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Antonio #69 üzenetére

    Üdv Antonio,

    örülök,hogy nem lett végül hasztalan a topik.
    remélem posta előtt benézel és megkukkantod a biztositas.hu-n a kötelezőszámítást.
    Hogy fizetnek-e azt nem tudom megmondani,hálistennek nem volt tapasztalatom. Igaz,2 éve jöttünk haza győrbe Pula/Isztriából odavissza kis 205-tel semmi gáz nem volt,egyvalaggal épségbe megjártuk az utat,erre győrbe egy vén fasz 2x!!! belémtolatott. Allianz-os volt 3-4h volt,míg kicsengették az 50k-t. Kárt én még nem okoztam (csak a sajátba).

    Köbét is lesd meg, ezt a 3 mat mondják olcsónak. Köbe, Posta,Argosz. többi nekem nevetségesen drága. pl. 100-120k körül kalkuláltak nekem évest a nemmondom meg melyikbiztosítónál. ezzel szembe posta 46980.

    Ja, KÖBE=Közlekedési Biztosítók Egyesülete->kobe.hu

    Remélem találsz mégolcsóbbat!

    Ja, autó árát én még nem hallottam volna,hogy kérdezték valahol. Olyat már igen,hogy frsz, lakhelyed irányítószáma, önsúly,kw/le, ccm,...de árat nem találtam. sztem ugyis eurotax szerint nézik,márha nézik.

    Üdv
    Bali

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák