Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zizi123

    senior tag

    válasz szkutyi #3126 üzenetére

    Nezd nekem teljsen mindegy, en nagyon orulok annak, hogy te nagyon orulsz a Sonydnak.
    Legyel boldog vele, nincs is annal jobb erzes, amikor az ember vesz valamit, es megvan gyozodve, hogy a vilag legjobb bizniszet csinalta. (es ez mindegy, hogy most TV, auto vagy mi mas). Az a lenyeg, hogy neked tetszen.
    Rengeteg olyan ugyfelem van, akik megvesznek dolgokat, es megprobalnak meggyozni, pl hogy a Genius, vagy a Logitech billentyuzetek a legjobbak a vilagon, vagy barmi mas termek, amit vettek. Nem allok le vitatkozni vele, hogy azert ezeken a popularis markakon, vagy multik sajat markas cuccain tul azert van meg elet. A lenyeg, hogy O legyen boldog, es elegedett vele.

    Szkutyi nem alltam volna le veled vitatkozni, ha nem allitottal volna olyat, ami nem igaz, megpedig , hogy neked es a haverodnak a csucskategorias Sony-ja sem szaggat. A vegere azert csak kiderult, hogy hat de, csak legfeljebb nem annyira mint a HiSense. Meg az sem gyozott meg, amikor mondtam, hogy nekem is Sony-m volt es az is szaggatott, akkor is azt mondtad, hogy marpedig az enyem volt szar (az is, meg minden mas is).

    Meg abban is igazat adtam, hogy a Sonyban sokkal jobb a kepfeldolgozo egyseg, de mivel te minden kepjavito funkciot kikapcsolsz a TV-bol, igy szerintem kis tulzassal majdnem mindegy, hogy mi van benne.

    En is imadtam a Sony-mat, de nalam nem elfogadhato, hogy 4 ev utan kijelzohibas lesz 400eFt-ert.
    Ezert is irtam, hogy a HiSense ar / teljesitmenyben verhetetlen.

    Azt is irtam, hogy mivel engem zavar a 24p-bol szarmazo szaggatas, igy ugyis befogom kapcsolni a smooth-ot, akkor pedig 1000x inkabb nezem a folyamatos (szerinted szappanoperas elmosott) kepet, mint a szaggatot.

    Egyebkent pedig bar ez is csak 1 velemeny:
    Link

    Itt a legjobb nem OLED-es Sonyt veri a Hisense U8G (ami allitolag nincs olyan jo, mint az U8QF).

    vagy ez meg jobb osszehasonlitas:
    Link
    Itt konkretan nincs olyan parameter, amiben ne lenne jobb a HiSense konkretan a te TV-d nel.
    Nyilvan ez is csak 1 teszt...
    A lenyeg, amit irtam is, hogy: neked tetszen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák