Új hozzászólás Aktív témák

  • DonJoee

    tag

    Üdv!

    Kellene egy tévé a gyereknek... mert az előzőt sikerült egy 5 grammos filctoll kupakkal összetörnöm (40"-os low range Sony LCD volt).
    Mérgemben kikaptam a gyerek kezéből azt a vackot és elhajítottam. Másnap nézem, hogy lila a tévé bal alsó sarka. Délutánra már nőtt egy kicsit, másnapra teljesen kivehető volt a repedés, ami úgy nőtt, mint a szélvédő repedés szokott az autón. Most vagy ilyen szar az a Sony, vagy baseball játékosnak kellene mennem... Egyébként tényleg utáltam azt a tévét, lépten-nyomon kiakadt, tápcsati ki, vissza, aztán ment, mint a Windows 98. Vagy csak simán nem töltötte be a Youtube-ot, kellett egy "internetes tartalom frissítése" procedúrát csinálni kétnaponta.
    Szóval pénzem nem sok (mert akkor a Lamborghini topicban lennék), viszont igény az van:
    65" méret, 60%-ban konzol (Nintendo Switch, 1080p), 30%-ban Youtube, 10%-ban tévé lenne a felhasználás. Esetleg később, ahogy nő a gyerek, ráakasztanék egy játszós PC-t is.

    Valamiért a Hisense-nél kötöttem ki. Ja, megvan: először az 58A7100F-et néztem, hogy jéé, van ekkora 119-ért? Persze aztán megjött az étvágy és a 65A7100F-en keresztül eljutottam a 65A7500F-ig, ami legutóbb akciósan 177900 volt, de aztán a közelgő black friday miatt mindenki felvitte 199999-re (kivéve Auchan).
    Ha minden igaz, ennek a 65A7500F-nek már 20ms a késleltetése, nem 50, mint a többi 50/60Hz-es panellel szerelt változatnak, bár még nem ULED, mint mondjuk az U8B (de az már végképp kiesik, mert a tévé mellé kellene még vennem egy Nintendo Switchet is karácsonyra). Van benne game mode, MEMC, talán nem lesz egetverő utánhúzás játék közben.

    Szóval van itt valakinek 65A7500F-je? Mozgásmegjelenítésben tűrhető? Általában milyen? Filctoll kupakot bírja? :D

    Köszi!

    "Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

Új hozzászólás Aktív témák