Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smob

    csendes tag

    Üdv!
    Ez nem igazán ide tartozik de már + őrülök és ha tudtok légyszi segítsetek:-)
    Nos szval most van nekem egy Sapphire HD3850-em!
    Nemrég vettem egy házimozi erősítőt(Yamaha HTR 6130)
    Nos és ami probléma és az ég világon akitől tanácsot kértem vagy csak kérdeztem lehetett az akármilyen zseni nem tudott segíteni!Remélem ti tudtok!

    Nos az erősítőn van 2 HDMI bemenet és egy kimenet!
    A videókarimat le akarom cserélni egy HD 4670-re amin van 7.1-es HDMI kimenet!
    Sztem innen már egyértelmű!:-P
    Össze szeretném kötni a házimozi erősítőmet a videókártya hdmi kimenetével!
    Mivel az alaplapon az integrált hangom az beszart sima hangkártyát meg nem szeretnék venni akkor inkább már egy olyat amin van digitális kimenet is de azok a kártyák + jó drágák!Akkor már ha a hangot igy + lehetne oldani HDMI-n akkor inkább videókártyát cserélnék!

    Szóval aki csinált már ilyet vagy van tapasztalata kérem segítsen!
    Mivel hogy itt fórumokon sem adnak nekem rendes válaszokat sokszor mert valaki vagy azt mondja hogy az erősítőn hiába van HDMI nem tudja a hangot lekezelni csak továbbítani de egy olyan manusz aki meg ért ezekhez a dolgokhoz az + azt mondja nekem hogy ez hülyeség ha van bemenete kell lennie hangnak!

    Mert ha sikerülne igy bekötni az nagyon jó lenne mert akkor a a videókari cserével + oldódna a hang is..De az meg most nem megy hogy lecserélem a videókarimat aztán hang az + baszik szólni és még pluszba egy hangkártyát is vennem kéne....
    Szval légyszi ha valaki tud az segítsen!

    És sajnálom hogy bepofátlankodtam ide:-(

Új hozzászólás Aktív témák