Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz #71562240 #30130 üzenetére

    Az sem mindegy, hogy zöld, vagy fekete filccel festjük be a CD élét.
    Örülök, hogy megemlítetted, engem egyszer virtuálisan megköveztek emiatt valamelyik topikban. Persze senki nem próbálta, csak csípőből tagadták, ahogy szokás.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • bkercso

    nagyúr

    válasz #71562240 #30130 üzenetére

    Úgy érzem, elvesztettem a meg nem értett zseni státuszomat! :DDD :R
    Megtapasztaltam már pár dolgot a hifiben, amiről nem gondoltam volna, hogy számít. Sok dologról meg, amiket nem tapasztaltam (eretnekség: kábelek közti különbség stb.), arról meg kijelentem, hogy nem izgat, nem vonz, hogy kipróbáljam. Elhiszem, hogy van, de nem ezzel játszom.
    És van, amiről meg el sem tudom hinni, hogy van. Elhiszem, hogy más tapasztalja, de nem értem, és én a hifit szeretem érteni is - ahogy írtad. Meg időben is optimalizálnom kell a hifit, mivel ez nálam hobbi, amúgy meg sűrű időszakot élek; nem érek rá mindent kipróbálni. :)
    A felismerés meg néha nagy erővel képes kilökni az embert a materializmus/ateizmus "megcsalattatott" állapotából, sokszor tapasztalati alapon. A - mostanság mindent elöntő - ezotériának viszont se vége, se hossza, se kerete, se világos célja, se jó kimenetele nincsen; csak bizonytalan keresgélés, tévelygés. Néha a hifiben is ezt érzem, persze az más, mert hallható, és nem szellemi tevékenység.

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák