Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz gyáliSanyi #404 üzenetére

    Nekem ilyen volt, es lesz is(valakinek jobban kellett mint nekem sajnos):

    http://www.ebay.com.au/itm/NEW-ROSSI-Welder-Inverter-280-Amp-Welding-Machine-Gas-Gasless-MIG-ARC-Portable-/380698301307?_trksid=p5731.m3795

    Nem egy nagy ugy akar hezagot sem berakni sima Ivvel, csak gyakorlas kerdese, es RENGETEG TURELEM :)

    Tudom draga, de jo volt talan 3X ha hasznaltam mire elvittek...

    Nemreg egy ules aljat kellet megjavitanom ami kb 0.7-0.5 kornyeki lemezbol lehetett, a trafo amit hasznaltam, csak 5 lepcsoben volt szabalyozhato az aramerosseget nezve. Persze MIG es az elotolas folyamatosan szabalyozhato. A legkissebb aramerosseg tul keves volt, az egyel nagyobb meg mar sok...Szerinted? :)
    A nagyobbal vegigheggesztettem az egeszet, ugy hogy atfolyt a varrat a tuloldalram de NEM lukadt ki sehol. A srac akinek csinaltam, karosszerias volt, nagyon regen nem dolgozott mar benne. Na az meg nezet csak, hogy ilyet is lehet, mert neki meg csak langgal volt meg a vizsgaja kb a 80-as evekben szerezte.
    Vagyis amit mondani akarok, ha 1-es lemez es alattit akarsz heggesztei, nem lehetetlen akar ivvel megcsinalni, de ODA mar igen csak ugyes kez kell, ha meg zartszelvenyt tolsz ejjel nappal akkor majdnem mindegy, a fuggoleges varratoknal vagy csak gondba meg ami fejjel lefele van. Ha ilyen nincs akkor akkor egy egyszeru inverteres sima MMA-val elvan az ember.

Új hozzászólás Aktív témák