Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45619968

    törölt tag

    válasz Frogged #84273 üzenetére

    "szerencse"

    Én élvezem a játékot, ez abból is látszik, hogy mennyit toltam vele, de ha egy játékot csak akkor lehet élvezni, ha épp nyerő szériád van, akkor ott nagy baj van.
    A játék arra épít, hogy az emberek ostobák. Kitartó és sok játékkal fel tudsz jutni a csúcsra. Nem úgy, ha te vagy a legjobb játékos az univerzumban, hanem ha elég sokat játszol. Ez tartja életben a játékot.
    És amikor valaki nyer, akkor olyan szinten megromanticizálja az egészet, hogy az elképesztő.
    A "legjobb" az egészben, hogy szellemi terméket szinte senki nem tesz hozzá a játékosok részéről. Nincsenek gondolatok. Mindenki deckeket nézeget, winrateket, és ugyanazzal a 2 deck-kel (per class) játszik mindenki még wildban is, ahol végtelen variációjú paklikat lehetne csinálni. És megint csak a Blizzardnak kedvez, mert így az emberek baromi okosnak képzelhetik magukat, közben meg algoritmust játszanak 5 éve.

    Kiválaztod az épp 3 legnagyobb winrate-ű paklit
    ---> eleget játszol ahhoz, hogy
    ---> ha a winrateed minimum 51%, akkor legendary leszel.

    Akkor tulajdonképpen mit is élvezel a játékban? Mert nem a játékot, hanem az egot, hogy nyersz. A hiúságot.

    Egy ideig nem rankedet játszottam, hanem csinálgattam ilyen saját ötletes paklikat, amivel állati nagy móka volt játszani. És garantáltan meg tudtad lepni az ellenfeledet, főleg a matchmakinget.
    Aztán ahogy előbbre jutottam az unrankedben, ott is kizárólag ugyanazt a 2 paklit játszotta mindenki.
    Unrankedben. :(
    Ahol nem számít semmi, nincs reward, csak a játék élvezete.
    Csak az egoplay ment. Semmi ötlet, semmi gondolat. Ez valami kibaszott fogyatékos hozzállás.
    Elszomorít.

Új hozzászólás Aktív témák