Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz whitezo88 #80841 üzenetére

    Én tegnap délután néztem, amikor csúcsidőben régen 50-60k néztő volt, most csak 26, ebből 12k orosz streamen, a maradék meg ilyen 500-600-as streamereken szétszórva. Egyedül Jackie-t ismertem a streamerek közül, de nála is csak 1200-an voltak.

    A Magic érdekelne, de most nincs hirtelen fél- 1 millám arra, hogy beszálljak. Emellett szerintem a stream követése körülményesebb mint a HS. Jobban oda kell figyelni, de akkor már magam játszanék..

    A metával szerintem nincs baj, sokkal jobb mint a pirate warrior-os időkben, ahol már a 2-3. körben eldőlt, hogy ki nyeri a játékot. Persze sok az OTK deck, de a hunter azért elég rendesen sakkban tarjta őket. Ha meg valaki mazoista játszon Odd Warriort amivel esélye sincs a paladinok ellen...

    Kíváncsi vagyok mivel fogják pótolni a Death Knight -okat, mert a meta 90% róluk szól.

    Hunter: Rexar miatt életképes a pakli, mert nem fullad ki a late game-re.
    Paladin: Uther a végére majdnem minden control pakliba bekerült, mert kangorral OP, valamint másodlagos win con a cica mellé.
    Mage: Jaina nélkül nincs mage jelenleg.
    Warlock: Gul'dan nélkül nincs semmilyen lock pakli, mert amúgy nincs mivel nyerni 1-2 takarítás után.
    Warrior: Talán az egyik olyan kaszt, ahol Boom sokkal jobb, mint a Frozen Throne-os hős.
    Shaman: Akár csak Warriornál, itt is jobb a második hero, mint a Death Knight.
    Rogue: Rotál az OTK összes fontos lapja, szerintem nagyon gyenge lesz majd. De a hero itt sem volt olyan fontos.
    Priest: Raza kiesés után nem volt olyan számottevő Anduin, mert van másik OTK -ja.
    Druid: Malfurion minden pakliban ott van amióta kijött.

    Szóval kíváncsi vagyok. Rengeteg meghatározó lap fog kiesni, úgyhogy brutális power level lesz az új kieg esetében. Mert az utolsó 2 kieg lapjai olyan gyengére sikerültek, hogy muszáj lesz valami használhatót adni a népnek. Mert kb. aréna szintre süllyed vissza a szinergiák szintje.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

  • grizlisandor

    addikt

    válasz whitezo88 #80841 üzenetére


    Vesztettek a Blizz játékok az érdeklődésből.

    (#80839) grizlisandor:
    Frissítés: Úgy tűnik, hogy az esemény csak február 5-én 19:00-kor fogja kezdetét venni. Lehetőleg 1 nem befejezett küldetéssel várjátok az esemény kezdetét.

Új hozzászólás Aktív témák