Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grizlisandor

    addikt

    válasz lm83 #80828 üzenetére

    Odd palát csapattam.

    Egyszerű recept vált be, ha te kezdesz hard mulligan 1 dropra; ha nem te kezdesz a jó 3 dropok maradhatnak, mert a coin+hero power is brutál erős kezdés a 2 tityityával. Ezt a decket(katt) használtam. Őrületes kombinációkat lehet csinálni, vannak kint 1/1-ek és egy Raid Leader, arra kicsapod a Void Ripper-t instant 2/2 lesznek a tetyák. :B Jó a doomsayerek/voidlordok ellen, meg a boardon lévő Corridor Creeperből csinálsz könnyen 5 attackot és azt nem szokták körbe játszani. Unidentified Maul meg OP, ha nem Tauntot ad battlecry-ként.

    Gondolkoztam rajta mivel lehetne jobb a deck, egy silence és egy fegyó leszedés jó lenne. Sokszor azon megy el a game, hogy szembenézel a voidlorddal/fent van a Skull of the Man’ari és dobálja le a tauntos demon-okat és nem tudsz velük mit csinálni, ha nincs VoidRipper.

    Az újabb deckben(katt) meg az üstöt(katt) techelnek, de valahogy a random Shaman spell-ek nem vonzanak. Biztos kipróbálom majd.

    A fenti jelentésből a warlock hiányzik, aki csúnyán becsicsikítja ezt a paklit.

Új hozzászólás Aktív témák