Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz 0karmacoma0 #48246 üzenetére

    Szerintem Brann a Shaman deckben hozza a legnagyobb Value-t. Ha megnézed a listát: Tuskar, (javasolt Fireguard), Argus, Fire Elly, tehát nem gondolnám hogy fölösleges.

    Rockbittert azért nem játszok benne, mert az új legendnek spell dmg kell így bomlik a szinergia. Lava Shock bőven jó olyan körökre, ahol sok az overlad és nem tudnál mit csinálni. Emellett szintén szinergia az új lappal. Közben rájöttem, hogy az Azure Drake-t hagytam ki, mindjárt át is alakítom a cuccot.

    Egyébként az általad említett lapokat pont azért nem játszom, mert túl sok áldozattal járna. Rockbitterből ha játszanék 2-vel, akkor kötelező a Doomhammer, valamint Al'akir. Utóbbit én nem tartom erős lapnak, mert Burst-ből tud jó lenni, de rohadt kicsi az alap body. Amikor én játszottam akkor 1 lényt tradeltem vele "ingyen" 1x pedig ment face-re. Ezért ez nekem sok mana, valamint túl sok másik hely feláldozása a pakliból.

    A lightning bolt pedig early gameben is jó (troggal), valamint late gameben healként is funkcionálhat az overload mellett.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák