Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k4rL^

    senior tag

    válasz ollie #3526 üzenetére

    Szép meccs volt, fegyver nélkül nagyon nehéz a paladin.
    Egyébként meddig lehet felfüggesztve hagyni az Arena-t? Eddig mindig lenyomtam egyben.

  • Chronos85

    tag

    válasz ollie #3526 üzenetére

    Hali,
    Elösször is köszi a videót, tanulságos volt. Elég sok hasznos linket ossztottatok meg itt a kezdőknek, ezért szeretném én is viszonozni valamilyen formában ezt a közösségnek.
    Éppen tegnap beszélt Hafu Krippel, hogy mennyire eltérő játék stílusuk van, és mégis mennyi jó megoldás vezethet a győzelemhez.
    Félre értés ne essék nem sorolnám magamat az ő szintjükre (nem is tolom annyit), hibázok én is rendesen, igyekszek tanulni ezekből, mint a mondás is tartja ugye. Volt szerencsém Hafut a kezdeti időszakoktól nézni ő is rengeteget hibázot még most is előfordul, de egyre ritkábban.

    A fentiek fényében, a következő agymenésemet, segítségnek szánom és nem támadó kritikának.
    Akit nem érdekel az kérem Ne olvassa tovább!

    Igen a draft az valóban átlagon aluli (nincs benne 6 win), mint azt te is említed. Ehhez többet nem igen lehet hozzáfűzni, mint amiket te is elmondtál.
    A meccsről.
    1. Worgen 2. támadását hősbe golemet kirakni mana kihasználtság szempontjából. Ha ki is játsza a truesilvert akkor is -4hp (rákényszerítetted a cserére meg leverte a golemet). 2 addra valszeg csak akkor tol conce-t ha legalább 3 van neki.Mindenképpen nálad az előny.
    2. 4 attack az éppen határesett nálam. Valszeg elösször én is a humanityt raktam volna sárkányra, majd ha netán köv körben megpakolja blessingel akkor wisdomot. Wisdom nagyon jó blokkolni is, ha nem tudja 1-1 ben cserélni az addját vagy tauntot rakni rá, h neked kelljen támadnod. Gyengébb ellenfelek simán támadnak vele te pedig kapod a lapokat sorban.
    3. Recruit elött raktam volna sea giantet nagy mák volt (20%), h nem valamelyik 1hpsat lőtte ki a jugler.
    4. Törpével boar master-t támadni, juggler pedig a hőst. Igaz h érzékeny marad a boardod mind control techre, vagy equality conce kombóra, de ezekre az előző körökben is az volt.
    5. Az oozet itt simán tudod hozni törpével ha a 4.-ben leírtakat játszod meg. Mindenesetre mindenképpen inkább a boar masterrel és malacával ütném le és a bubit fenntartani a commanderen. Igaz hogy még mindig a 4.-ben leírtakra gyenge a boardod valamint belépett még az equality+avenging wrath kombó is.
    6. Itt ugye minden gond nélkül tudnád támadni a commanderrel a guardiant. Viszont én recruit helyett harvest golmet raknék ki ha letakarítja a boardot akkor is marad egy 2/1es-ed.
    7. (Csak zárójelesen, mivel ez volt amivel nyerted a meccset gyönyörű volt ez a cult masteres megmozdulás)
    8. Fencreep helyett, tigrist. Felesleges 2 taunter 1 mob ellen pláne ha bubizva is van, +2 dmg és stealth, igez h a fentebb részletezett kombók ellen ez se védi meg, de ez a creepre is igaz.

    Remélem sikerült elérni a célomat és hasznos építő kritikának találjátok a fentebbieket.
    Arénára költöm el a goldomat, ezért itt tudok segíteni, ha igény van rá és időm is engedi. Várom észrevételeiteket (tudom a helyesírásom pocsék :) a leírtakkal kapcsolatban gondoltam). Valamint szívesen meghallgatnék mást is, aki tapasztalt arénázó a videóval és a felsoroltakkal kapcsolatban.
    Üdv.: Chronos

Új hozzászólás Aktív témák