Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    [link]Na látom többeknek is az a problémája mint nekem van egy 80Gb Seagate vinyom és egy 160 as Samsung és 2 napja rohadtul belassult a gép 1ik pillanatról a másikra (fél éve már volt ilyen de akkor másnap mikor bekapcsoltam a gépet már jó volt) most viszont 2 napja rossz, már mindent kipróbáltam amit csak tudtam hiba ellenőrzések, töredezettség m., ide kábel átkötése stb, most néztem amit írtatok hogy lehet PIO módban van és az a gond, na nekem abban van a 160as, szóval már legalább tudom mi a gond:) de mi az hogy csak így használat közben átalítódik :S és nem is tudom visszaállítani:( az van kiírva hogy nem használható:( pedig jólenne valahogy megoldani mert jelenleg használhatatlan a gép 4.5mb /s és 100% os processzor használat, még msn se jó mert ahogy írok késnek a betűk:) valaki nem tudja mi lehet a gond?

    [link]

    [link]



    [Szerkesztve]

  • Nwis86

    aktív tag

    tudna nekem valaki segíteni van egy 160 as sata Samsung vinyom, be szeretem volna mellé rakni 160 as pata vinyot mert régi gépemből minden adatom raja van szóval fontos. 2 órán át szenvedtem vele de sehogy nem jött össze:(
    nemértem régi gépen csak rányomtam 1 vinyot volt 3db is, most meg hiába próbálok jumpereken állítani stb sehogy nem kapcsol be gép ha pata vinyot rákötőm, mikor belépne a win 1pillanatra látok 1 kékhalált és újraindul, próbáltam biosba állítani boot sorrendet, raid, ide bealításokat is próbáltam de eredménytelenül:(

    szóval az lenne kérdésem, hogy hogyan tudok a satás rendszervinyom mellé berakni 1 pata vinyot? mindkettő ntfs fájlrendszerű, melyiket milyen jamper beállításokra kéne rakni? vagy mit csináljak?

    most próbáltam sata mellé berakni ma vásárolt 500 as sata vinyot azt kapásból felismerte szóval csak pata vinyokal van gondom:S

Új hozzászólás Aktív témák