Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz kalidor55 #25880 üzenetére

    "a 75hz azért, van, mert azon nek olyan vastagok a betűk, jobban olvasható és nem lógnak ki a monitor mezőböl a kikapcsoló x-ek a programokban"

    Nyomd meg a monitoron az automatikus kalibrálás gombot és nem lesz ilyen, ha a felbontásod ugyanaz, mint 75Hz-en. 60Hz és 75Hz együtt nem bírja kezelni sok VGA, főleg az NVIDIA és az Intel, ezért kell mindkét kijelzőn 60Hz-et használnod vagy egy kijelzőt.

    "én a kodekre gyanakxom, hogy az mpc-hc- ban lav, van, az mpc be-be pedig, mpc kodek és az utóbbiban jobban látszik a lagg is, talán a kodek miatt, de nem tudom minek van hatása, a laggolásra a kodecen belűl, mit kéne állígatni, hogy változzon a lagg? úgy halottam, hogy a legújabb lav 0.72-es a legújabb és az a legjobbkodec, talán nem kéne lecserélnem az mpc-hc gyáriját erre? "

    A LAV az nem kodek, hanem filter, mert a teljes neve LAV Filters, azaz ami azonosítja és szétszedi, hogy mi található a videó fájlban: feliratok, hangsávok, HDR adatok :) Az MPC Video Decoder meg mindkettőben ugyanaz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák