Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Integra #5756 üzenetére

    Miért kell codec pack?

    Mi itt úgy szoktuk, hogy leszedjük az MpcHC-t, abban van minden codek alapból (tehát semmit nem rak a gépre, nem csesz ki semmivel), és mindössze egy AC3 filtert teszünk fel mellé. Helyesen beállítva feliratoktól kezdve minden tökéletesen fog menni az avitól mkv-n át szinte minden fájlig. Amit nem annyira szeret, az a merevlemezre kimentett 25, 50Gb Bluray lemez struktúra, annak a lejátszása még nem korrekt.

    MpcHC és Ac3filter beállításáról mindent megtalálsz az első hsz-beli cikk dxva-s részében. A leírtak akkor is érvényesek, ha a vidkarid nem tudja a dxva-t...

    Egyébként ha tömöríteni is akarsz, akkor xvid, x264, és ffdshow telepítése nem szokott kicseszni mással.
    Meguntam a codec mizériát, korábban sia mpc-vel néztem a filmet, de pl. telepítettem egy nérót, az fölrakott valami hulladék video codecet kérdés nélkül, aztán a néró nélkül el sem lehetett távolítani...
    MpcHC-t meg más codec nem érdekel, faszán le lehet vele titlani másik codecet, ill használni is lehet vele más codecet... Részletek az említett elsőben.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák