Új hozzászólás Aktív témák

  • Cassio1987

    tag

    Sziasztok, régebben már próbálkoztam 24p-s akadásmentes lejátszással számítógép és tv között, de akkor elég sokszor volt eldobott képkocka a lejátszás folyamán ezért lemondtam róla. Nemrég azomban lett egy olyan monitorom, ami szintén támogatja ezt a lejátszási formát, gondoltam összemérem a tv-vel. Az eredmény az lett, hogy monitoron tökéletes a lejátszás és nincs eldobott képkocka, de ha azonos beállításokkal ugyanazt a filmet kirakom a tv-re, ott van. A monitor displayportal van rákötve a gépre, a tv meg 10 méteres hdmi-vel. Különös még, hogy amióta az új monitor van, 60hz-s lejátszás módban is meg meg akadnak elég feltűnően a filmek a tv-n. annyi változott, hogy a vga driver újra lett rakva, de minden beállítás ugyanaz mint előtte, mégis sokkal rosszabb mint volt. Annyi a különbség, hogy ha a monitort kikapcsolom, akkor leválasztja a gép, mintha nem is létezne és csak a tv-t látja egyetlen megjelenítőnek, de nem hiszem, hogy ennek kellene okoznia ilyen hibát. Mégis mióta új monitor van és displayporton, nem dvi-n mint az előző, reinstallált vga driverrel akad a film a tv-n. (Újraraktam többször már a vga drivert és a legújabb van fent. Van valakinek ötlete mi lehet a gond?

    Radeon 6870 vga, phenom ii x4 955be proci, mphc és madvr aktív smooth motionnal.

Új hozzászólás Aktív témák