Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winne

    nagyúr

    válasz spiritex #20161 üzenetére

    A lefagyás csak akkor volt, amikor a playclawval fel akartam venni videóra, hogy hogyan mennek a csíkok. A 3. kép, amikor össze vannak csúszva azután lett, hogy többször le lett állítva és el lett újra indítva. Normál esetben elindítom, kb fix távolságra mennek egymástól, az alsó majdnem egyenes, a felső picit hullámzik.

    @(#20162) Joshi: hát igen, engem ez a villogás/akadás a világból ki tud kergetni, mert nem olcsó cuccokat pakoltam össze így az évek során és valami nyügöm mindig volt, aminek nyilván nem tudtam sosem örülni. Sokan egy sorozatnál is inkább a 300 MB körüli méretű sokkal rosszabb minőségű verziót "kölcsönzik ki", mintha a 800 MB-os 720-as verzió már annyival nagyobb lenne... Nem értem. Pláne mikor a különbséget sem látják. (dehát tényleg nem vagyunk egyformák.. :) )

    Most még ezen vergődök picit, de nem találtam rá segítséget, kukkantsatok rá pls, lehet tudtok rá mondani valamit. :)

    Szerk.: @(#20163) spiritex: feltettem a reclockot is, de nem értek hozzá, nagy vonalakban le tudnád írni mit hogyan kell állítani? :U

    [ Szerkesztve ]

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Új hozzászólás Aktív témák