Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz DeFranco #11627 üzenetére

    Ezt én is ajánlani tudom, hozzám ki sem jött. :DDD Telefonon szépen szájbarágósan elmondta, mit merre.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

  • rum-cajsz

    őstag

    válasz DeFranco #11627 üzenetére

    Sziasztok!

    Megkaptam DeFranco kollégától a csodaszerelő számát, és ez egy nagyon jó döntés volt.
    Nagyon szépen köszönöm, így megspóroltam 80 ezer forintot.
    A bácsi tényleg lepukkant, és nem valami bizalomgerjesztő, bár így visszagondolva, nagyon kedves és korrekt volt, elmondott mindent előre, és pont az történt, amiben megállapodtunk.

    Felhívtam telefonon, elmondtam neki, hogy mit állapított meg a kolléga, mire ő azt mondta, hogy ha tényleg ez van, akkor valóban javíthatatlan, de ő lát egy kis esélyt a javításra, ha mégsem az a hiba. Viszont a kiszállást meg kell fizetnünk, ami 4000 forint.
    Vállaltuk, így még aznap este eljött 8 körül, megforgatta a dobot, és azt mondta, hogy ő úgy érzi nem a dob van leszakadva, és elvinné magával, hogy szétszedje, és meg tudja mondani a tutit.
    Belementünk ebbe, bár én ekkor magamban keresztet vetettem a mosógépre.
    Másnap délután hívott, hogy szétszedte a gépet, és a gyanúja beigazolódott, nem szakadt le a dob, csak a csapágy ment tönkre, a javítás 22 ezer forint, amiből levonja a 4 ezret, amit már kifizettünk, és akkor megjavítaná, ha most bólintunk.
    Persze, hogy kértem, és másnap este el is hozta a mosógépet kitisztított belsővel, és tökéletesen működő állapotban.

    Szóval még egyszer köszönöm!

    =Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

Új hozzászólás Aktív témák