Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gömbike

    senior tag

    válasz AXisBOLD #77182 üzenetére

    Jvő héten leszek 30 éves házas.

    Ez idő alatt “elfogyasztottam” pár mikrót.

    A wiccpúl md 142, amit 1996 környékén vettem, a családban a mai napig hűségesen dolgozik.

    A samu ( szándékos kisbetű) leges-legfelsőbb polcos gépe két év után sz@ré vált, csereutalványban nyilván [wiccpúlt] vettem.

    Amit nagyon szeretettem még, az az LG MC 8088 HLC volt, ez beépíthető és szabadon álló is egyben. Imádtuk, 8 évig használtuk, ennek az utódja lett a hulladék samu.

    Mivel a samu gyártja a megnetront majd az összes gèpbe, bíztam a tudásukban, hát ez a manőverük sem sikerült. Úgy mint a klímájuk, meg a többi felcímkézett OEM gépük, ez is a selejt kategória a szememben.

    Maradjon a tv- gyártásnál meg a telefonnál, abban jók, bár az LG a tv-ben is köröket ver rá.

    A többit meg nem említem, a Gorenje, az olaszok, ( olasz autóm van s marad is 🤣), de az Elux ( AEG) is csak lesi a technológiát a wh-tól.

    Megint kiemelem, mikróról van szó.

    szerk:

    A többi gèpet a wh a középkategória alján kínálja, mert a neve miatt megveszik halandók.

    Pénztárca függő aminőség, egy mosógépnél, illetve bármilyen háztartási gèpnèl hamarabb vásárolnèk [innen] , mint felesleges bosszankodásnak és méregnek kitenném magam.

    A mai ipar a profit elsődleges szempontjait nézi, nem a vásárló megtartási erőt.

    [ Szerkesztve ]

    Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

Új hozzászólás Aktív témák