Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood3

    őstag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni!

    Van nekem,1 hibásan működő Szarvasi mini eszpresszó kávéfőzőm. Előéletéről nem sokat tudok, nemrég jutottam hozzá a szomszédomtól, aki szintén kapta valakitől. A szomszédom azért adta nekem, mivel nekem van még 1 ilyen kávéfőzőm, ez meg jó lesz majd nekem alkatrésznek, ha valami baja lesz az enyémnek. Na mármost én persze egyből :D szétszedtem, kitakarítottam, vízkőoldóztam, és tádám a kávéfőző életre kelt. Viszont van neki 1 olyan gondja, hogy néha nem főzi le a vizet rendesen mert, eddig még csak vízzel, kávé nélkül próbálgattam. A vizet minden alkalommal felmelegíti, viszont néha nem jön le egyszerre az összes víz. Ilyenkor lefőz valamennyi vizet, világítás a kapcsolón elalszik, majd 1 kis idő múlva újra felvillan és lefőzi a többi vizet is. Olyan is előfordult, hogy semennyi víz nem jött le csak a lámpa kapcsol ki-be a kapcsolóján pedig melegíteni melegít, mert meleg a kávéfőző. Összehasonlítva a másik kávéfőzővel ennek 1 kicsit tovább is tart lefőznie a vizet mint a másiknak, kb 2 perc-el .

    Van valakinek valami ötlete arról, hogy mi okozhatja a problémát? Jó lenne működésre bírni, mert akkor legalább hazahozhatnám az enyém a melóhelyről, ezt meg elvihetném helyette!
    A válaszokat előre is köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

    Mi az az ekezet dragasag??

Új hozzászólás Aktív témák