Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz csemberlen #2478 üzenetére

    Ilyen van. Elöntött a harci ideg, mikor kiderült ma reggel (tegnap vettem meg, de ugye várunk 12 órát az akklimatizáció miatt, úgy is esett tegnap), de visszavittük, és csere lett, ki is próbáltuk. Simán kifogtam egy selejteset, ez előfordul. Délután itt is próba lesz. Megkérdeztem, igaz, hogy az mondanak amit akarnak, de állítólag Samsungot még nem nagyon vittek vissza, csak nagyon elvétve. Meg erre mégis csak dupla annyi a garancia. Bruttó 13-ért szerintem nem volt rossz vétel.

    Hozzátenném, hogy nagyon rendesek voltak. Semmi kekeckedés, mondták, hogy pénzvissza akár azonnal, nem ragaszkodnak a cseréhez stb. Tök korrekt.

    @Laca19 (a): a jelenlegi mikrótok van nekünk is Édesanyámnál, mi is szeretjük, és nincs vele gond.

    ---
    Amúgy kérdeznék még egyet: úgy néz ki, eltűnt a minitornyom elektromos kábele. Sima lapos a konnektor felöli vége, a gép felöli pedig ez a kicsi kétlukú, malac-orr szerű. A nyomtatónak ránézésre ugyan ilyen a tápkábele. Azt felhasználhatom, csereszabatosak ezek, ha ugyanúgy néznek ki? Semmi trafó, vagy ilyesmi, csak sima kábel.

Új hozzászólás Aktív témák