Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz Dorian #75006 üzenetére

    Én még ma dolgozok, de egyébként se háború indítása volt célom. Csak, hogy emlékezzek arra, milyen benyomások értek.

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

  • hétalvó

    addikt

    válasz Dorian #75006 üzenetére

    nem lesz semmi :)

    pityunak nem tetszett a pio nekem nem tetszett a denon, mind a kettőnknek a sajátja tetszett és nem cserélnénk a másikra.
    pio-t nem szeretem hallgatni saját végfokról ezért van mellé egy rotel. nekem a denon szokásosan fedett, tompa volt, effektekben a fele hiányzott, viszont zenén énekhangon kellemes volt. kinek a pap kinek a papné. ezt a torzítás dolgot nem értem, mert szerintem nem torzított, inkább pityu füle nem bírta, azaz nem szereti olyan hangosan hallgatni. A terét eddig is tudtam, hogy szörnyű a pionak, de mozin pedig előny, mert pontszerűbb.
    Ami érdekes, hogy az enyém magasba húz neki, nekem meg az övé lapos, na ez az ízlés kérdése teljesen. nekem sokkal jobban bejön az agresszív hang, neki inkább a nyugis, megint ízlés :) ilyen ez.
    de a lényeg egyik nagyvas se tökéletes, ezzel jobb, ha mindenki tisztába teszi a vágyait.

    Aminek örültem, hogy a subomat nem találta szörnyűnek, kácsa kábellel szólt.

    a media lejátszó része a denonak le volt maradva amellé kell egy normális media box plusszba.
    azt hiszem a hdmi kábeles zenehallgatást kihúzhatjuk a lehetőségekből és a dlna-nál jobb a belső usb, persze az lx-en.

    remek délután volt, bp-vel öröm tesztelni, mert remek a füle.
    neki természetellenes volt a rendszerem hangja ezt nem tudom megcáfolni, ha ő ezt mondja, engem nem zavart eddig, lassan tényleg el kell menni egy koncertre rendberakni a fülemet. egyébként ez szerintem az összekötőm hibája amit észre vettem már régen, de hogy mire cseréljek nagy kérdés (sanszos, hogy furutech lesz az is). lassan itt az ideje még 1 processzor kipróbálásának is. :R

    [ Szerkesztve ]

    https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

Új hozzászólás Aktív témák