Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PrinceHerceg

    őstag

    válasz -KP- #133019 üzenetére

    Nem mondom, h nincs igazad, de azt is bekell ismerjük, h bizony nem mindenkinek vannak ekkora igényei, másfelől láttam nem egy szétszedett, itt a fórumon is "szent grálnak" kikiáltott cuccot, belülről, így megkell mondjam elég sokX ábrándultam már ki! Persze kezdetben nekem is kikellett verekedni magam pl a számok - kamu Wattok - bűvköréből, de legalább ma már előbb hiszek a fülemnek, mint a sok marketing bullshit-nek, így ezen dolgok nélkül is tökéletesen boldog az életem, amiket említettél, még ha olykor-olykor tuti hasznosnak is bizonyúlnak! :)

    Viszont az én álláspontom még mindig töretlenül az, h ha az ember belefog egy nagyobb projektbe, a saját szájíze szerint alakíthatja ki a motyó arculatát, nem kevésbé annak belbecsét, ellentétben a gyártók diktatúrájával és mindekori profitéségével!

    Így talán nem is olyan véletlen, h az emberek egyre másra tuningoltatnak, akár váltó alkatrészt, vagy csak egyszerű kábelzést, nem is kevés összegekért, akár olyan gyári motyók esetében is, melyek név alapján már eleve is jól csengenek, dehát vmiből a tuningműhelyeknek is megkell tudni élni... :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák