Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz dota1 #124480 üzenetére

    Én nem vagyok olyan sokat látott, hallott ember, mitn itt sokan.
    De én annyit tudok hozzáfűzni a kérdésedhez, hogy eddig ami volt három erősítőm közül a mostani Marantz a legjobb térérzetben. Amikor meglett és meghallgattam, olyan volt, mintha eddig nem lett volna rendesen bekötve a hátsó hangfalak. :D
    Sokkal jobban hozzáad az élményhez, mint az eddigi erősítők, sokkal jobban "benne" vagyok a filmben.
    Igaz, hogy elvileg a mostani erősítőm az magasabb ligában játszik, mint amik voltak.
    Az első egy Yamaha HTR-6230 volt, majd utána jött egy Poineer VSX-920, és most pedig a Marantz SR6009

    Úgyhogy én teljesen elégedett vagyok a mostani felállással.

    Nah de majd ha átjön pár fórumlakó akkor majd ők meg megmondják, hogy csak álmodom vagy valóban hallgatható rendszerem lett. :D

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

  • Nemir Ombe

    addikt

    válasz dota1 #124480 üzenetére

    Most sikerült feltenned egy olyan kérdést,ami “kisebb háborút” is kirobbanthat. ;)

    Jobb vagy rosszabb a bemérő rendszer(?) inkább ki melyikre esküszik. Abban a(z ár)kategóriában ami kérdeztél a marantz és a yamaha jobb a többinél (pedig a marantz is audyssey használ,minta denon vagy az eddigi onkyo-k,de valahogy mégis....) De feljebb már a komolyabb audyssey “veri” a ypao-t és a “kommersz” felső kategóriába a pioneer jobb mindegyiknél.

    (szigorúan saját tapasztalat/vélemény, mert nagyon sok függ a dobozoktól,az elhelyezéstől,a hallgató(ság) fülétől és a hallgatott formátumtól is, ezért nem lesz soha egyértelmű válasz erre)

    Hmm ....

Új hozzászólás Aktív témák