Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixer66

    senior tag

    válasz Norbi 72 #107050 üzenetére

    Jogos az ajánlás, mert nem mondtam összeget, csak még egy HTA 30-ról azt olvastam, hogy olyan 30-40 körül ki lehet hozni, addig egy MA GS 300 felett mozog. (tudom más is a végeredmény, de ami nincs, az nincs és nem 1 év múlva szeretném)
    Persze nem egy GS10-re gondolok 180-ért, hanem mondjuk egy GS20 minimum, mert szimpatikusabb az álló front az állványossal szemben.

    Jelenleg egy Heco Metas XT 501-es frontom van, aminek még tetszik is a hangja a 3808-cal, de egy sztereó erősítővel a Concept 2-es hátterekből is olyan hangot hoztam ki, hogy sírtam és ebből következik, hogy még egy kicsit javítani szeretnék a Denon sztereó hangzásán.
    Ma vagy holnap érkezik meg egy "SÍN" tápkábel, nagyon kíváncsi leszek rá, hogy bejáratás után mit hoz a konyhára. Az akusztikán már sokat javítottam a szekrények szelektálásával.

    (#107048) kabar
    amit hiányolok, az a dinamika és nem a loudness-es hangzásra gondolok, de persze ez lehet, hogy a frontok hiányossága, mert valahol olvastam, hogy nagyobb hangerőn kezdenek el "élni", de ez mondjuk egy panelben kompromisszumos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák