Új hozzászólás Aktív témák

  • larryking

    senior tag

    válasz vargalex #2068 üzenetére

    Én pico psut ajánlanék, hatásfok 92-97 között van, magam is használok 2 db-ot. A ház az egyéni döntés, nekem 3,5-es hdd miatt egy fractal nod 304 van. Az általad választott házba pico psut raknék, meg van a táphoz a kivezetés.A 8 gb ram a zfs miatt lett ajánlva, mert ehhez a fájlrendszerhez ez az ajánlott minimum. Magam ext4-et használok, amellyel elégedett vagyok, csak a backup oldható meg viszonylag nehezebben, mint zfs esetében. Arch linuxot nem ismerem, gondolom, te ezt használod már egy ideje ezért preferálod. Vannak nagyon jó megoldások ezen kívűl is, a vállalkozó szellemem miatt próbáltam: Freenas, Openmediavault, Nas4free (az atomos rendszeren ez szalad jelenleg cf kártyára telepítve), Zentyal, Clearos, Centos, Ubuntu server, xpenology, és a fellelhető összes windows server és desktop változat, és nagyon tetszett az esxi, csak itt processzor tudás limitem van ( csak V-d a proci, és nem tud V-x-et). Javaslatom az lenne, hogy kevés macera miatt próbálj ki több rendszert virtualboxban és válaszd a neked legmegfelelőbbet.

    "We'll meet you where the lights are...."

Új hozzászólás Aktív témák