Új hozzászólás Aktív témák

  • csanadig

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek. Jelenleg van egy acer Aspire easyStore H340 HomeServer -em Win HomeServer-el, 4x1TB WD Green-el.
    Igazából meg vagyok vele elégedve, leszámítva hogy nincs RAID 5, helyette valami egyedi Microsoft kacat van, ami semmire sem jó.
    Szeretném lecserélni, nézegettem órákat/napokat. Voltak kecsegtető dolgok, mint a Seagate BlackArmor NAS 440 (8TB). Viszont ott meg nincs semmi épkézláb kezelőfelületem.
    Néztem hp microservert, ott van 4 winyó, van Windows Server, de nincs RAID 5.

    Szóval szeretnék egy megoldást 4x2TB, RAID 5, Windows Server (pl. HomeServer 2011).
    Szánnék is rá úgy 200-250e.

    De feladtam a keresést, mert nem találok semmi kész megoldást, így jutottam el hozzátok. Építek ha muszáj, valami kész konfignak jobban örülnék. (Néztem belépőszintű Dell, hp szervereket is, de az meg azért túlzás lenne. Nem akarok semmit, csak fájlszerver, esetlegesen DomainController. Semmiféle torrent, iTunes, videómegosztás nem szerepel. Linuxot nem tudom, Windows fan vagyok.)

    Azt hiszem leírtam mindent! :)

    Please help! :R

    Köszönöm! :D

Új hozzászólás Aktív témák