Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barret001

    addikt

    válasz Inhouse #81556 üzenetére

    Annyi cuccom van,hogy nem tudom HOVA elrejteni.Kellene egy külön raktár,hogy tudjam a rendet fotózni :)

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Inhouse #81556 üzenetére

    Egyes barátaim szerint rendmániás vagyok. :B
    Igazából szerintem inkább a középiskolai kolesz nevelt rá. Egyrészt a szobák tisztasága, állapota szerint lehetett bizonyos előnyöket élvezni, másrészt hamar felértük ésszel, hogy ha nem tart mindenki maga után rendet, akkor élhetetlenül kicsi az a szoba.
    Meg ez nem műhely, hanem több funkciós, több felhasználós helyiség. A pult amolyan depó is. Ide szoktuk letenni, amit majd később a helyére rakunk, vagy de van kikészítve, ami majd kell valamikor.

    A nagyobb helyen az asztalon fix helye van a satunak, oszlopos fúrónak, gérvágónak. A fa asztallapba fúrtam metrikus hüvelyeket, amikhez M8 csavarral fogatom le az említett szerszámokat. Úgy állítottam be, hogy állva is kényelmes legyen, de egy magasabb széken mellé is tudjak ülni. Illetve a bakok beállíthatóak a gérvágó magasságához, így hosszabb munkadarab sem gond. Főleg, hogy az asztal rögzíthető keréken gurítható, a rajta évő 2 db 6-os elosztóhoz pedig tartozik vagy 20 méter vezeték is. Alul ott a kompresszor 10 méter tömlővel, hely a porszívónak, pillanatszorítóknak, 2 nagy fiók az apróságoknak, mint fúrók, bitkészletek, stb. Olyan súlya van, hogy az aszfaltban a kerekek alatt ott a lyuk, már le se kell fékezni őket, nem mozdul el.

    Apránként összeáll minden, bár egy családi ház sosem lesz kész 100%-osan. :D Lakás könnyebb, mi már csak az asztalosra várunk, hogy a sallangokat megcsinálja.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák