Keresés

Aktív témák

  • b.janko

    tag

    Üdv everibodyy

    Én gondolkodok Enternet interneten. 1M-on.
    Konkrétaan a kinamodem jár hózzá. Nekem nincs bajom kínával, de elég változatos véleményeket olvastam a modemről.
    A megosztás nekem 2 gép között kéne most, 2 év múlva kéne a wlan. De most nem akartam wlan rutert venni, mert 2 év múlva ki tudja mi lesz. Adigra tervezek laptopot venni, asztali géphez meg majd húzok kábelt, szóval ez a Havajy modem egyben roter. Én rohattul nem értem amiket írtatok, pedig elolvastam mind a 127 hozzászólást...
    Szóval arra is gondoltam úgy kezdem hogy ezt a modemet visszaküldöm a feladónak és veszek eny jó modemet meg egy rotert. Csak hát a a pénz az nem mind1. Szóval a legolcsóbb megoldásra is gondolkodtam. Elmegyek kínába gyártatok a modemroterhez egy hasonlóan stabil svitch-et vagy hogy a rákba írják...
    Szóval nem tom mit tegyek, maradjak a sima dial-up-os modemnél? itt falun 3k-val stabilan jön :) Múltkor fentvoltam 12 órát egyben és nem szakadt :) kerűt vagy két havaji modem árába az a pár óra.....
    Szóval komojra fordítva veszek egy Havaji modemes netet és hirtelen felindulásból megetetem a rózsaszín pult mögtt ülő csaajjal... és elmeosztályra visznek, vagy használni is lehet ezt a sza*t rezyón kívül mésra is.

    Köszi

    www.marinero.hu

Aktív témák