Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    Na lepörgettem a Halo 3 részét is.

    Szidtam a második részt a monotonitása és a számomra kicsit zavaros sztori miatt (majdnem abba is hagytam az MCC-t emiatt) de ez a 3. rész baromi jó volt. Tetszett a sztori, jó volt a játékmenet, sokkal kevésbé volt monoton és unalmas, szinte alig volt az 1-2 rész jellemzően hosszú útvesztőiből. (igen oriic tudom, hogy régi játékok mondtad már többször ;] ) Most direkt utánanéztem az ekörüli AAA játékoknál grafikában és szerintem eszméletlen jól néz ki tekintve, hogy 2007-es. Amikor nyíllt terepen voltam, nem egyszer bámultam csak úgy körbe körbe, hogy aztaa. Ez az endgame meg kb ugyanaz volt mint az első rész végén. :DDD
    Nekiállok az ODST-nek aztán a Reachnek. De eddig az eredeti trilógiából nekem a 3 a best. :D

    [ Szerkesztve ]

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • Guitar14

    senior tag

    Na lenyomtam egyet tegnap.
    Hát nagyon éleveztem. :D
    Annak ellenére, hogy 1 csapattag kilépett a másik meg egyszerűen nem bírta felfogni, hogy amíg nem jön be a hill területére addig nem tudjuk visszafoglalni, hiába jelölgettem neki. Nyilván emiatt haldokoltunk a területen belül mint a szél. Jobb lenne normálisabb csapattársakkal. Ha valaki játszana néha közösen az írjon/jelöljön be Xbox-on. :)

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák