Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WATERDACA

    őstag

    válasz zbundy #952 üzenetére

    Rengeteg fogyatékos játszik így a játékkal, ezért rossz a F2P, és nem eléggé bünteti a játékosokat a rendszer, ha valaki a többiekkel kib*szik.

    u wanted, i got it \o/

  • WATERDACA

    őstag

    válasz zbundy #962 üzenetére

    Olvass vissza, én is ezt írtam pár napja. A legnagyobb gond hogy az összeszokott csapatokat a random csapatokkal összedobja. Ha ez december 8 után is így marad, az egy vicc. A kettő össze se hasonlítható, főleg hogy ez egy csapat alapú játék.
    Sajnos sok múlik a szerencsén, mivel a csapattársaidtól függ a játék kimenetelének 75%a, mert négyen vagytok. Tehát hiába nyújtasz 110%-ot, ha a többiek agyhalottak. Átérzem.

    Én platina 6-ban voltam, aztán jöttek a crashek és a balf*sz csapattársak. Mindenki csak rohangál és a K/D-re gyúr

    [ Szerkesztve ]

    u wanted, i got it \o/

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz zbundy #983 üzenetére

    Tegyük hozzá, hogy szerintem pl a REQ system a Halo 5-ben rosszabb volt ennél, mert ott alapjáték is fizetős volt ugyebár. Persze végtelen +1 óra után kifarmolhatta az ember a csomagok árát, de nagyon sokan szerintem vásárolták valódi pénzért a pakkokat, amik alapból random cuccokat adtak. (Vettem én is nem keveset sajnos :D)

    Live-Die-Respawn

  • WATERDACA

    őstag

    válasz zbundy #983 üzenetére

    Egy másik topicban ezt már sz*rrá veséztük, de nem baj, ha itt is előjött ez a téma szerintem. Ha szerinted nem ördögtől való a mikrotranzakció, akkor igazából nincs miről beszélni, de pár dolgot azért érdemes helyre tenni. Ahogy már írtam, az hogy ingyenes a multi, nem ajándék a fejlesztők részéről, ez is egyfajta marketing fogás, hisz ha ezért is elkérnék az 50-60 eurot, akkor kb. a kutya se játszana vele.

    Az hogy egy játékfejlesztés nem olcsó semmilyen szempontból, már régi történet, ráadásul az MS egyik leányvállalatánál éppen megmosolyogtató ez a kijelentés, mivel itt nem a fizetések kifizetésével lenne a baj, hanem ha nem megfelelő minőségű játékot tesznek le az asztalra, az MS azonnal elengedné a kezét a cégnek.
    És akkor itt jön a lényeg. Az indie fejlesztőcégek az utóbbi időkben pofátlanul körbepofozták az AAA címeket sokszor, és legyünk őszinték, ez jót tett a videojáték iparnak.

    Róka tanácsára jobban beleástam magam a Battle Pass rejtelmeibe, és nem a menüből tudtam meg plusz információkat, hanem redditről és egyéb oldalakról.
    A 10 dolláros season 1 igazából egy beléptető csomag, mivel a Premium Passos kozmetikáknak kb. csak a felét, vagy annyit se kapsz meg. Tehát igazából aki a 10 dollárossal él, az kb. csak ízelítőt kap a kozmetikákból. És mindezt a pénzedért.

    Pl. a Doom Eternal 2020. márciusában jelent meg, a mai napig jöttek hozzá minőségi patchek, tartalmak, sőt, még jönni is fognak. Ott a kampány és a multi egybe fizetős volt (utóbbi egy hulladék, de ez most mellékes), mellé a fejlődési rendszer teljesen korrekt és kozmetikák ezreit tudtad már megszerezni ingyen és bérmentve, ha megcsináltad a heti challengeket.

    Szerintem itt is sokkal szimpibb lett volna, ha a kampány + multi 60 euro, a kozmetikákért pedig a játékosokat jutalmazzák ha hűségesek maradnak a játékhoz. Mert a fejlesztők vannak a játékosokért, és nem fordítva! És ez aranyszabály itt is!

    Mindazonáltal én szeretem ezt a játékot, és játszani fogok még vele, sőt továbbmegyek, lehet hogy a kampányt is majd megveszem, mert ez egy jó játék és FPS párti vagyok.

    Tehát egy szó mint száz: játszatok Ti is a játékkal, támogassuk őket persze, de sok minden igencsak félresiklott szerintem itt, nemhiába a Battle Pass logikátlansága is redditen főtéma volt.
    Más dolog, hogy ez egyelőre béta fázis, tehát ennél elvileg csak jobb lehet.

    u wanted, i got it \o/

  • zbundy

    aktív tag

    válasz zbundy #1036 üzenetére

    Remélem hamarosan bejön a játékmódokra szűrés. Akkor örökre kikapcsolom magamnál a ctf-et. Hiányzik egy jó öreg free for all mód. A 4-ben emlékeim szerint volt. Amúgy is magányos játékos vagyok, az a nekem való.

Új hozzászólás Aktív témák