Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    válasz haruspex #82 üzenetére

    A feleségemmel megbeszélve végül a Street Surfing Neont választottuk. Túl sok panaszt olvastam az Oxelokra, és ez dizájnra nekem jobban bejön. Ma meg is hozta a futár, délután meg is volt az első kör a bicikliző gyerek után a ház körül. Működöképesnek látjuk a dolgot mindketten, de a rollerezést azért még gyakorolni kell.
    Maga a roller élőben is tetszik, de azt nem mondanám, hogy csúcsminőség. Nincs vele gond, csak annyi tűnt fel, hogy nem mm pontosak az illesztései. Meg elsőre nehéz volt összecsukni (nem nyomtam le eléggé a kioldó kallantyút), aztán meg nehéz volt szétnyitni (nem nyomtam eléggé előre a kormányt). Ezek persze a tizedik alkalommal odafigyelés nélkül is 3 másodperc alatt menni fognak. Arra kíváncsi vagyok az eséseket hogy bírja majd, biztos lesz az is... De gyengének nem tűnik.
    Nagyon nézegettem a Boardyt is, tök szimpatikus, lehet hogy egyszer beruházok egy olyanra is. De egyelőre ezt érzem helyes vételnek. Ráadásul összecsukva tök jól elfér lakáson belül a vízóra szekrényben! :)
    Köszönöm mindőtök tanácsait, még ha végül nem is fogadtam meg sem az Oxelot, sem a Boardyt. Az jó volt, hogy megerősítettetek abban, hogy a roller alkalmas arra, hogy a bicikliző gyerekek után menjek. Úgy tűnik, valóban. Legalábbis járdán.

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Új hozzászólás Aktív témák