Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sebibalu

    őstag

    válasz Pocok256 #4672 üzenetére

    És mi van akkor ha valaki pl csak esztétikai okok miatt akar koxolni?
    Én is elgondolkodtam már rajta. Mivel 150kilórol fogytam le 117-re kb másfél év alatt, sajnos nekem is lóg egy két részem amibe bele kéne férni, és nem zsirral tölteni meg újra azt a részt a böröm alatt.

    [ Szerkesztve ]

  • Yeffy

    veterán

    válasz Pocok256 #4672 üzenetére

    ezzel egyébként egyet tudok érteni... teljes mértékben.

    szerintem is a testedzés (nem erőemelés, fekvenyomás, estébé, a rendes testépítés) igen is h a kinézetről, a külvilág felé való minél jobb megjelenésről szól. amivel én is egyetértek egy ideig, illetve én nem magyarázom félre, csak mivel nekem az erő is fontos, ezért mozdultam/mozdulok el kicsit az erőemelős kategória felé...
    persze, itt is fontos lehet a méret/kinézet, de közel sem annyira, mint a normál testépítésben.

    bocsi, Jojo, de ahogy deniro mondja, nagyon látni, hogy a saját leendő "döntésedet" magyarázod, illetve erre bátorítod. aztán, ki tudja, hogy a srác mire fog jutni. én óvatosabban állnék hozzá.
    nem, nem feltételezem, h hülye, de sok utánajárás, és még több fegyelem kellene értelmes kúrázásokhoz.

    mindegy, én is úgy vagyok ezzel, h mindenki magának dönti el, mit kezd a testével.
    nem is óhajtok beleugatni senkinek.
    ha lenne/egyszer lesz rá lehetőségem/pénzem/kajám, szinte biztos, h én is be fogok valamit vállalni. de ez még nagyon arrébb van.
    megvan rá az okom, miért vagyok/gondolom így.
    viszont rám nem mondhatják, h magyarázom a bizonyítványt... ;)

    nem tudom, ki írta, h 150 kilóról fogyott kb 120-ra: uhh, az elég durva fogyás lehetett. magas vagy legalább? illetve mik a további célok? mennél még le? vagy ezt a súlyt alakítanád?

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák