Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz rwin5 #43397 üzenetére

    Az árakkal vigyázni, mert könnyen drágább lehet mint a bolti, az is igaz hogy ha jól megcsinálják, akkor egy életre szól :D Környékeden nézz körbe, biztos van egy jó munkásember szakműhellyel. Sztem a felépítéstől függően legalább 30-70%-át kell számolni a bolti megfelelőjéhez képest.

    Addig is a vádligépem már ad némi támpontot: a terveket 100%-ban én dolgoztam ki, a kivitelezőnek csak anyagbeszerzés/megépítés volt a feladata. Ez így a kivitelezés 55k-ba került, tervet leadtam majd mikor kész lett érte mentem. Fontos hogy ne legyen elrontva mert ha bele kell nyúlni utólag, akkor mindenképp harangoztak az olcsóságnak. Hazahozás után nyilván le kellett festenem, szivacsok, és műanyag apróságok rá ez mind +pénz és idő. A héten kiszámolom pontosan mennyibe került de az biztos hogy drágább mit terveztem. Az is igaz hogy a festék még két ilyen gépre lenne elég, a műanyag dugócskák/véglezárók vagy 4-5re... aztán az anyaghasználat, kb duplája a megszokottnak, ez tuti nem hajlik majd el még 1mm-rt sem :D

    Méreteiben az Arnold Gold Sport szerű termi vádligépet céloztam be az a műszer legutóbb 100k volt. Csak a nyomóvilla / ülés magassága állítható és 150kg a csúcsterhelhetősége, a 3as fix szorzó (ha annyi) által a vádlinak így 450kg mehet.

    Nálam minden paraméter állítható, mondjuk a PC modellezésnél nem tudom mit láttam, mert kifejezetten óriás embereknek is tökéletes volna a gép, igaz akkor már egy lágyabb 2es szorzóval. Állítható az ülésmagasságom, a nyomóvilla magassága és eltolható a rúdon. A lábtámasz is mehet oda-vissza, a kitámasztókar pedig akkor is kitámaszt ha begörcsöltél és semmilyen műveletre nem vagy képes - tehát kizárt dolog hogy ínszalag/bokasérülést okozzon a gép amiatt mert kontrollálhatatlanul lezuhan a súly. Az alsó kibiztosítás tartománya egyébként 6cm. A csúcsterhelhetőség 200kg, ami vádlinak már 560kg, továbbá a gépen ráépített súlytartó is van, így a saját súlyai mindig kéznél vannak.

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

  • kolosanyi

    veterán

    válasz rwin5 #43397 üzenetére

    Én amikor abbahagytam a röpit, szarul kajáltam (most már legalább csak félig szar), meg piáltam, cigiztem, züllöttem, akkor csak elhíztam a francba, 120 kiló voltam akkor. Igaz, most is 115 vagyok, csak most 15-ös tstzsírral, nem 25-össel, mint akkor. Mindenesetre én ha leállok a sporttal meg a rendes kajával, akkor hízok, nem fogyok. Persze ez genetika, nekem endo-mezo alkatom van, könnyen zsírosodok.

    (#43399) stickrs
    Hát nem tudom én mikor voltam 50 kiló. Valamikor még alsó tagozatban. Igazándiból én olyan 15 évesen értem el a max magasságom, akkor már 195 voltam. Akkor lehettem olyan 92-93 kiló, izom alig volt rajtam, de cserébe jó puha voltam. :D

    (#43400) Drizzt
    Nem feltétlenül kell tápkieg, meg lehet oldani anélkül is. Asszem a tesztoszteronon volt róla egy cikk, meg lehet csinálni, csak drága úgy kajálni és körülményes. Azért lényegesen egyszerűbb ledönteni egy shake-et, mint mindenhova kajával szaladgálni úgy, ahogy azt ők írták.

    (#43405) MMA87
    Testzsír sokat számít. Én 115 kilósan se nézek ki izmosnak, de ha a jelenlegi izomtömeggel számolva bemennék 10 alá, mindjárt más lenne az optika. Hegyomlás nem lennék még akkor se, de térdgatyás buzi még lehetne belőlem. Esetleg mehetnék még feszengeni Siófokra is nyáron. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák