Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz -FreaK- #315 üzenetére

    Magyarországon nagyon elszállt árak vannak. Én is néztem aprót, nekem, ha beadnék egy régi S7 telót, 1050€-ba jönne ki az S23U/512, és olyan 500€ körül lehetne eladni az S21U-t. Csakhogy alig több, mint 1 éves a teló, karcmentes, és év végéig még garis. Hol találsz ennyiért ilyen teljesítményű telefont? Sehol. Ezt eladni jelenleg egyszerűen hülyeség, főleg az új készülékek árának ismeretében.

    Túl nagyot drágult az S23U, és nem csak Magyarországon, hanem itt is. Kinyílt az olló, és már nem lehet 1 évesen kiszállni a telefonodból úgy, hogy valódi értéke legyen. Gondolom ezért is a beszámítás.

    1050€ (vagy a fele, ha az S21U-t eladod) meg egyszerűen sok csak azért, hogy más formában megkapd gyakorlatilag ugyanazt. Nem beszélve a kockázatról, hiszen emlékszünk a hírhedt S20U-ra, amiben bevezették az új kameraszenzort, mekkora szar lett. Simán elfordulhat itt is ugyanez. Vagy ha kiderül, hogy a Snapdragont a Samsung gyártja, és melegszik mint állat. Vagy lezabálja az akkut. Azok a tesztek majd csak akkor jönnek, ha már minden előrendelés befutott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák